Stačí pár kroků a stanete se členem naší malé klokaní Zoo

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na zákaznickou linku, rádi vše vysvětlíme.

Před vyplněním formuláře čtěte:

1. Všechny služby spojené s první aktivací, přenosem čísla a zasláním SIM karty jsou pro naše zákazníky ZDARMA. Neplatíte žádnou aktivaci ani poštovné.

2. Abychom si byli jisti, že to s námi myslíte vážně, je potřeba si uhradit první zálohu a to minimálně ve výši 200,-Kč na každou objednanou sim kartu. Můžete i víc, o nic nepřijdete. Fakturační údaje Vám sdělíme ihned po odeslání objednávkového formuláře. Přijatá platba se v našich systémech objeví do několika minut a my obratem odesíláme SIM kartu na doručovací adresu uvedenou v objednávce.

3. Naco bude záloha použita? Pokud objednáte předplacenou kartu, pošleme Vám ji už s nabitým kreditem s částkou kterou si pošlete. Vyberete-li některý z našich tarifů, bude Vám záloha odečtena z faktury.

3. Nezapomeňte v objednávce uvést do poznámky o jaký tarif máte zájem.

4. Vyplňte objednávkový formulář a odešlete. Dál už vše zařídíme my. Chcete přejít k nám i se svým číslem, nezapomeňte do poznámky napsat i OKU kod. Ten zjistíte u svého stávajícího operátora.

Předplacené karty

Nabitý Klokan bude mít připraven kredit ve výši vždy podle toho, kterou částku uhradíte. Další kredit lze jednoduše dobíjet v samoobsluze on-line nebo bankovním převodem.

Paušální tarify

V případě Tarifu Klokan je maximální povolená útrata na jednom čísle standardně nastavena na 1000Kč za jeden kalendářní měsíc.

U nových zákazníků je však po dobu prvních tří měsíců z bezpečnostních důvodů snížena maximální povolená útrata na SIM pouze do výše 400,-Kč. Předpokládáte-li útratu vyšší, stačí zavolat na naši zákaznickou linku a domluvit jinou částku.